Management en Redactie

Management en redactie

00-wim-raaijen-def

Wim Raaijen

Algemeen directeur

Centraal hoofdredacteur Petrochem, iMaintain en Duurzaam Geproduceerd

wim@industrielinqs.nl

020 31 22 081

Redactie

David van Baarle

Algemeen directeur IndustriePerspectief

Centraal hoofdredacteur Utilities

david@industrieperspectief.nl

06 51 49 96 70

Relatiemanagement

00-suzanne-henderickx-def

Suzanne Henderickx

Administratief medewerker

administratie@industrielinqs.nl

020 31 22 087

Relatiemanagement

Janet Robben

Relatiemanager

janet@industrielinqs.nl

020 31 22 085

Redactie

00-dagmar-aarts-def

Dagmar Aarts

Vakredacteur/webredacteur iMaintain, Petrochem, Duurzaam Geproduceerd, Enlightenmentz

dagmar@industrielinqs.nl

020 31 22 084

00-laura-van-der-linde-def

Laura van der Linde

Vakredacteur/webredacteur iMaintain, Petrochem, Duurzaam Geproduceerd

laura@industrielinqs.nl

020 31 22 083

00-miriam-rook-def

Miriam Rook

Eindredacteur iMaintain, Petrochem, Duurzaam Geproduceerd

miriam@industrielinqs.nl

020 31 22 086

00-liesbeth-schipper-def

Liesbeth Schipper

Eindredacteur Petrochem, iMaintain, Duurzaam Geproduceerd

liesbeth@industrielinqs.nl

020 31 22 083

Evenementen

00-catelijne-klaver-def

Catelijne Klaver

Eventmanager/projectcoördinator

catelijne@industrielinqs.nl

020 31 22 089

Productie

00-breg-schoen-def

Breg Schoen

Traffic-coördinator

breg@industrielinqs.nl

020 31 22 088